Aloe Vera külmkuivatatud pulber
Aloe Vera külmkuivatatud pulber
Aloe Vera külmkuivatatud pulber
Aloe Vera külmkuivatatud pulber

Aloe Vera külmkuivatatud pulber 200:1 ekstrakt 50g

Aloe Vera külmkuivatatud pulber: Aloe Vera geeli ekstrakti külmkuivatatud pulber.

25,00 €
Kogus
postitamine 24h jooksul

Kirjeldus

Aloe on üks võimsamaid teada tuntud taimi läbi inimajaloo. Ta on imeline toidulisand. Ta on üks maailma vanim tervendav ravim ja imepärane loodusliik antibiootikum.

Sisse võttes suudab aloe suuri imesid korda saata. On teada, et see puhastab verd, vähendab põletikku, leevendab artriidivalusid, hoiab ära neerukive, alandab kõrge kolesterooli taset, pidurdab candida levikut, suurendab füüsilist vastupidavust, on kasulik südame-veresoonkonna tervisele ja kaitseb keha oksüdatiivse stressi eest. Samuti rahustab haavandeid, hemorroide, gastriiti, jämesoole sopistuspõletikku, koliiti, ärritunud soole sündroomi ja muid seedehäireid.

See tagab väsimusest taastumise ja aitab lihastel hästi funktsioneerida. Samuti optimeerib mitmete vitamiinide, mineraalide ja ensüümide kasutamist. Selle aluseline olemus, aitab leevendada atsidoosi ja leelistada kogu keha. Aloe Vera pulber sobib ka ideaalselt maksaraviks, sest see on rikas fütotoitainete poolest. Samuti annab see korraliku tõuke tervele teie immuunsussüsteemile.

Aloe Vera külmkuivatatud pulber aaloe ekstraktist 200:1 on 100% puhas, ilma ühegi lisaaineta. See sisaldab antioksüdante, mineraale, vitamiine, aminohappeid ja ensüüme. Selle tugevus 200:1 tähendab seda, et 1 gramm külmkuivatatud aloe vera pulbrit võrdub 200g toore lehesisese geeliga.

Manustamine 800mg - 1,6 grammi ehk kuni pool teelusikatäit päevas.

Toote üksikasjad