Internetipoe centralsun.ee (edaspidi Internetipood) omanik Centralsun OÜ (registrikood 14887461), asukohaga Roosimetsa tee 4, Leppneeme, Viimsi vald, Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 

Kõik Internetipoes olevad kauba pildid on tehtud reaalsetest toodetest, aga olenevalt partiist ning arvuti monitorist, printeri värvidest vms võivad pildi ja reaalsuse vahel olla värvierinevused.

Kui te tarbite mõningaid tooteid regulaarselt ja pikemaajaliselt, siis võite te märgata, et mõne toote, (eriti puuviljapulbrite) värvus, maitse jne võib mõnevõrra erineda, sest ka looduses ei ole sama vili iga puu otsas sama maitsega.

Müügitingimused kehtivad Internetipoest kaupade ostmisel.

Internetipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on ilma käibemaksuta, sest centralsun OÜ ei ole käibemaksukohustlane. Hinnale lisandub tasu kauba teile valitud pakiautomaati toimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ka ostjale tellimuse vormistamisel.

1) SmartPOST pakiautomaat 3 €.

2) Omniva pakiautomaat 4.00 €

Alates 70 € tellimusest on saatmine pakiautomaatidesse tasuta.

Tooteinfo on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või teie postkasti saadetud arve alusel.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest internetipoe arvelduskontole. Tehingu jõustumise kiirendamiseks võib klient saata maksekorralduse e-kirjale info@centralsun.ee Kui klient teostab makse pangalingi abil ja vajutab linki “tagasi kaupmehe juurde”, siis kajastub see makse koheselt Müüja süsteemis ja seega maksekorraldust saata pole vaja.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupa saadetaksenhetkel ainult eesti siseselt, kuid hakatakse varsti saatma kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ka saatmisviisi juures.

Eesti-sisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 3-10 kalendripäeva jooksul.